Qui som?

Equip directiu

Càrrec Nom e-mail Foto
Directora Montse Boter mboter@avetroig.com Montse Boter
Cap d'Estudis d'Educació Infantil Marta Franch mfranch@avetroig.com Marta Franch
Cap d'Estudis d'Educació Primària Eva Alemany ealemany@avetroig.com
Cap d'Estudis d'Educació Secundària Lurdes de Tomás ltomas@avetroig.com  Lurdes de Tomàs
Titular del centre Ignacio Azcárate iazcarate@avetroig.com  Ignacio Azcárate
Titular del centre Begoña Azcárate bazcarate@avetroig.com  Begoña Azcárate
Titular del centre Jacinto Azcárate Jacinto Azcárate

Professors

Curs Tutor/a e-mail Foto
P3 Marta Franch mfranch@avetroig.com  Marta Franch
P4 Montse Illa milla@avetroig.com
P5 Mercè Molero mmolero@avetroig.com
Curs Tutor/a e-mail Foto
1r  Eva Alemany ealemany@avetroig.com
2n  Núria Roura nroura@avetroig.com
3r  Anna Tarridas (tutoria compartida) atarridas@avetroig.com  Anna Tarridas
3r Judith Godoy (tutoria compartida)  jgodoy@avetroig.com  Judith Godoy
4t Imma Ripoll iripoll@avetroig.com  Imma Ripoll
Des de meitat del mes d'octubre la tutoria de 4t està dirigida per en Miquel Berrocal mberrocal@avetroig.com
Anna Riera ariera@avetroig.com
 Mª Rosa Aceña racena@avetroig.com  Rosa Aceña
Curs Tutor/a e-mail foto
1r  Rubén Bárcena rbarcena@avetroig.com  Rubén Bárcena
2r  Marisol Torrà mtorra@avetroig.com  Marisol Torrà
3r  Lluís Romero lromero@avetroig.com  Lluís Romero
4t  Mayte Ladero mladero@avetroig.com  Maite Ladero
Especialitat Nom e-mail Foto
Especialista (Infantil) Andrea Cases acases@avetroig.com
Anglès (Infantil-Primària) Jesús González jgonzalez@avetroig.com  Jesús González
Educació Física (Infantil-Primària) Belén Rubiella brubiella@avetroig.com
Biblioteca (Primària) Carme Gas cgas@avetroig.com
Music-Computer (Infantil-Primària) Yaiza Gutiérrez ygutierrez@avetroig.com  Yaiza Gutiérrez
Música-Informàtica (ESO) Eva Alemany ealemany@avetroig.com
Informàtica (Cicle inicial de Primària) Marta Raya mraya@avetroig.com
Educació Especial (Infantil-Primària-ESO) Imma Blanché iblanche@avetroig.com
Psicòloga (Infantil-Primària-ESO) Núria Lleonart nlleonart@avetroig.com
Educació Física (ESO) Enric Costa ecosta@avetroig.com
Humanitats i llengües (ESO) Lurdes de Tomás ltomas@avetroig.com  Lurdes de Tomàs
Ciències (ESO) Montse Boter mboter@avetroig.com  Montse Boter
Ciències (ESO) Àngel Oliva aoliva@avetroig.com
Ciències (ESO) Rubén Bárcena rbarcena@avetroig.com  Rubén Bárcena
Llengües (ESO) Marisol Torrà mtorra@avetroig.com  Marisol Torrà
Llengües (ESO) Lluís Romero lromero@avetroig.com  Lluís Romero
Tecnologia-EviP (ESO) Mayte Ladero mladero@avetroig.com  Maite Ladero

 

Personal d’administració i serveis

Càrrec Nom e-mail Foto
Adminstració-Secretaria Núria Pérez escola@avetroig.com  Núria Pérez
Cap de cuina Maite García menjador@avetroig.com
Ajudant de cuina Elena Valero evalero@avetroig.com
Monitora de menjador Mariona Fàbregas mfabregas@avetroig.com
Monitora de menjador Elena Valero evalero@avetroig.com
Monitor de menjador Albert Mora amora@avetroig.com
Monitora de menjador Marta Raya mraya@avetroig.com
Personal de neteja Paqui Villegas fvillegas@avetroig.com
Personal de neteja Eli Fontanet efontanet@avetroig.com  Eli Fontanet